Üşengeç Şef, By Trileçe'nin Çilekli Trileçesini de Çok Sevdi

Trileçelerimizi çok seven ve ilk gününden beri markamızı gönülden destekleyen, en çok okunan Life Style yazarlarından Sevgili "Üşengeç Şef" Dilek Yeğinsü'nün By Trileçe Üretim Merkezimizi ziyaretiyle çok mutlu olduk. İlgili yazısına ulaşmanız için buraya tıklamanız yeterli:)

Üretimhanemizde anlık yaptığı Snapchat yayınlarıyla da takipçilerinden büyük ilgisiyle gören, sevilen Sosyal Medya fenomeninin, bu canlı yayınlarla hazırladığı youtube videosuna şuradan ulaşabilirsiniz.
Kendisi tüm sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarında markamız hakkında duygularını şöyle dile getiriyor:

"Trileçe" denilince, kesinlikle tek geçtiğim "By Trileçe" markasının, Bayrampaşa'daki üretimhanesini ziyaret ettim dün. 


Normalde Karamellisini bir tepsi yiyecek kadar çok sevdiğim bu ferah ve hafif sütlü tatlının, ilk kez denediğim çileklisine de bayıldığım anlar, paparazzi kameralarına böyle yansımış. :)

by-trilece-baytrilece-trilece-tatlisi-usengec-sef-tralice

Canlı yayınlarımı Snapchat'te "Usengecsefiniz" hesabımdan silinmeden izleyin :) Peki Sizin en sevdiğiniz Trileçe neli olanı? Fıstık, frambuaz, hindistan cevizi, çilek, karamel,  portakal, limon, çikolata...?"Biz de size soruyoruz... Peki ya sizin sevdiğiniz By Trileçe çeşidi hangisi? Yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz. :)

4 yorum:

 1. Karamellisi çokiyi

  YanıtlaSil
 2. Ben frembuazlısını tek geçiyorum vallaa

  YanıtlaSil
 3. Üşengeç Şef'i çok seviyorum. Buraya yakınım, geldiğini bilsem tanışmayı çok isterdim kendisiyle. Bir dahaki sefer olursa önceden haber verirmisiniiiiz?

  YanıtlaSil
 4. Çilekliyi henüz denemedim ama şimdi merak da ettim çok!!!

  YanıtlaSil

Bizim için çok değerli olan yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.