By Trileçe Lezzetleriyle Damaklar Şenleniyor

Geçtiğimiz hafta Bahçeşehir'de hizmete giren yeni mağazamızın şerefine, By Trileçe'den, 1 tepsi Trileçe kazanan şanslı kişi @mutlubadem07 instagram hesabıyla Antalya'dan Çağla Turan oldu. Kendisini tebrik ederken, birbirinden leziz 9 çeşit trileçe tatlımız arasından hangisini adresine göndermemizi istediğini sorduk ve Karamelli'den yana tercih yaptı. Peki ya sonrası mı? :)


Nasıl değerli gelenek göreneklerimiz ve paylaşmayı seven bol gönüllü güzel insanlarımız var bizim...


by-trilece-tatlisi-tarifi-sutlu-tatli


Sevgili Çağla Hanım, çekilişimizle By Trileçe'den kazandığı bir tepsi karamelli trileçeyi, kendisi yerine, İstanbul'daki yeğenlerine gönderterek, tatlı bir sürpriz yapmak istediğini söyledi. Hemen taze taze hazırlanan mis gibi, 1 tepsi trileçemiz yola çıktı. Abla ve yeğenlerine unutulmaz bir hediye olduğu gibi, tüm mahallenin damaklarının şenlenmesini ve çocukların yüzlerindeki bu eşsiz gülücüklere vesile olmamızı sağladı. 

Bu sevimli aile, instagramdaki paylaşımlarında "Her trileçe değil, By Trileçe" demişler, ne de güzel söylemişler:) Herkese afiyet şeker olsun :)


by-trilece-tatlisi-tarifi-sutlu-tatli-hediye-cekilis


Birbirinden leziz yeni ürünlerimiz, mağaza açılışlarımız ve sürprizlerimiz için, siz de bizim tüm sosyal medya hesaplarımızdan ByTrilece ismiyle takipte kalın. Çünkü lezzetlerimizi her tadanın da söylediği gibi "Her trileçe değil, By Trileçe"!

Sipariş için Tel: (0212) 493 09 99

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bizim için çok değerli olan yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.