By Trileçe'den Hediye Kazanmak İçin Mini Yarışmamıza Katılın

"By Trileçe" hesabımızı sosyal medyada takip edenler arasında yaptığımız minik yarışmayı kazanan talihli çiftimizi, geçtiğimiz hafta, Bahçelievler şubemizde, zevkle ağarladık. Laf aramızda; yanında dumanı üstünde tüten tavşan kanı çayımızla ikram ettiğimiz, fırından yeni çıkmış, çıtır çıtır Boşnak Böreklerimize tek kelimeyle bayıldılar. 

O zaman ŞİMDİ de SIRA SİZDE!  By Trileçe hesabımızı takip eden ve Instagramdaki ilgili postun altına 3 arkadaşını etiketleyenler arasında yeni bir çekiliş yapıyoruz. Hatta bu sefer Boşnak böreğiniz, Kıymalı mı, Peynirli mi, Patatesli mi, Ispanaklı mı olsun istersiniz, haydi bunu da belirtin ki, en favori tercihinizi de duyalım :)

ispanakli-bosnak-boregi-by-trilece-yarisma-cekilis

Merak edenler için, işte şanslı takipçimiz Esra Hanım'ın Boşnak böreklerimiz ve Bahçeşehir Şubemiz hakkındaki izlenimleri... 


"Şüphesiz Istanbul' un en iyi Boşnak Böregini yedik bugün. Ispanaklı, kıymalı, peynirli ve patatesli olmak üzere hepsini tattık ve hepsi birbirinden muhteşemdi. Ayrıca Bahçeşehir şubesinde çalışan arkadaşların ilgisi ve güleryüzlü olması her şeyden daha önemliydi. Teşekkürler @bytrilece"

Siz de yeni yarışmalarımızın talihlisi olabilmek için, bizi Sosyal Medya'da @bytrilece hesabından takibe almayı unutmayın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bizim için çok değerli olan yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.