Hakkımızda

Kökeni konusunda farklı görüşler olsa da, hafif, pratik ve enfes bir sütlü tatlı olarak, damak zevkimize çok hitap eden tam 13 çeşit, birbirinden lezzetli trileçe tatlısı, By Trileçe tarafından özel olarak imal edilerek, sofralarımızda yerini alıyor.

Kendi kategorisinde ISO 9001 ve ISO 22000 belgesi ile gıdaya ait bütün üretim belgelerini bünyesinde barındıran By Trileçe'nin tamamında doğal hammaddeler kullanılan tatlı yelpazesinde; karamelli, antep fıstıklı, frambuazlı, çikolatalı, çilekli, hindistan cevizli, portakallı, damla sakızlı, ve limonluya ilaveten şimdi; vişneli, yabanmersinli, kestaneli ve elmalı olmak üzere tam 13 ayrı trileçe çeşidi bulunuyor. Dondurmayla birlikte de sunulabilen By Trileçe marka trileçelerimiz, tepsiler halinde bayilerimize gönderiliyor ve bayiler tarafından müşterilerine sunuluyor.

Halen Ankara, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, İzmit'de bulunan bayilerine ilaveten, Bayrampaşa, Bahçeşehir ve Bahçelievler'de perakende mağazaları da bulunan By Trileçe'nin hedefinde, Türkiye genelinde 100 bayilik ağ kurma yanında, yurtdışına açılmak da bulunuyor. 

İstanbul'daki By Trileçe mağazalarında, en az trileçelerimiz kadar iddialı olan peynirli, patatesli, kıymalı ve ıspanaklı Boşnak börekleriyle de damaklarınızı şenlendirmeye devam ediyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bizim için çok değerli olan yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.